Seyahat Sigortası

Hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerde karşılaşabilinecek hastalık, kaza, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşitidir.

Yurtdışı Seyahat Sigortası Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasını satın alan sigortalılar, zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatının yanı sıra, bagaj kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine hatta kayak ve snowboard ekipmanlarına kadar güvence sağlayan teminatları içerir. 

Ferdi Kaza Sigortası: Kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararlı teminat altına alır. Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları ile birlikte asistans hizmetleri tek bir poliçeyle temin edilebilmektedir. Bu nedenle çalışanlar ferdi kaza sigortası poliçesi yaptırarak başlarına gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kendilerini, hatta dolaylı olarak ailelerini güvence altına almış olurlar.

Güvenli Gelecek Sigortası: Ebeveynin vefatı veya sürekli sakatlığı durumunda çocuğunun eğitim masraflarının karşılanması amacıyla belirli bir süre boyunca belirlenen teminat limitince ödeme yapan ferdi kaza sigortasıdır.

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası: Kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararlar ile birlikte diş, göz, diyetisyen gibi sağlık konularında ihtiyaç duyabilecekleri asistans hizmetleri teminat altına alır. 

• Dolgulu Diş Gold Paketi

• Diyetisyen Danışmanlık

• Psikolojik Danışmanlık 

• Eczane Tasarruf Planı

• Göz Taraması